andris.skride@saeima.lv
Reģions:
vidzeme
Dzimšanas datums:
22.04.1982
Pārstāvētās
nozares:
Veselības aprūpe, izglītība, demokrātija un pilsoniskā līdzdalība
Saistītās
nozares:
Zinātne un inovācija

Andris Skride

Es vēlos mainīt medicīnas iekšējo vidi, lai medicīnas personāls saņemtu cilvēka cienošu atalgojumu un pacienti – mūsdienīgu un kvalitatīvu ārstēšanu.

"Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas vadītājas vietnieks.. Vada Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju un strādā Sabiedrības veselības apakškomisijā. Medicīnas zinātņu doktors, ārsts kardiologs, iekšķīgo slimību speciālists, Latvijas reto slimību speciālistu asociācijas dibinātājs un vadītājs. Latvijā attīstījis un ieviesis vairākas jaunas ārstēšanas metodes - plaušu transplantāciju, pulmonālo endarterektomiju un citas. Strādā P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Jau vairāk nekā septiņus gadus vada Skrides fondu. Fonds atbalsta jauniešus, organizējot mākslas un literāros konkursus. Fonds izveidojis regulāras prēmijas Madonas puses skolēniem, organizē mākslas izstādes. Ievēlēts par Eiropas Kardiologu biedrības valdes locekli. 2013. gadā kopā ar domubiedriem dibinājis partiju "Izaugsme", kas sekmīgi startējusi Madonas un Ķekavas novada domes vēlēšanās.

Uzskata, ka medicīnā mums ir jābūt vienā līmenī ar Rietumeiropas  valstīm – tas ir arī viņa pamatuzdevums politikā. Patīk māksla, teātris,  kino.

Citi deputāti