inese.ikstena@saeima.lv
Reģions:
vidzeme
Dzimšanas datums:
05.04.1968
Pārstāvētās
nozares:
Ģimenes un bērni
Saistītās
nozares:
Uzņēmējdarbības vide

Inese Ikstena

2018 - pašlaik:

13. Saeimas deputāte "Attīstībai / Par!" frakcijā. Inese ir priekšsēdētāja biedre Ilgtspējīgas attīstības komisijā, sekretāre E-pārvaldības apakškomisijā un deputāte Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijā un Informācijas tehnoloģiju un inovatīvas uzņēmējdarbības apakškomisijā

2018:

SIA "ACT" Finanšu direktore

2017 - 2018:

SIA I&I Consulting Valdes priekšsēdētāja

2010 - 2017:

Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāts, D – finanšu instrumenti un reģionālās programmas, Brisele (Beļģija), Eksperte

2011 - 2016 :

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, Padomes locekle

2011:

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija, Vecākā konsultante

Latviju redzu kā pārtikušu valsti, kur cilvēkiem ir darbs un ikviens var īstenot sevi un justies droši. Valsts pārvaldei ir jākalpo cilvēkam, nevis otrādi. Strādāju, lai Latvija ir zeme, uz kuru gribas atgriezties, nevis projām braukt!

Inese ir ieguvusi bakalaura grādu sociālajā ekonomikā un uzņēmējdarbībā  un maģistra grādu publiskās pārvaldes vadībā. Pašas spēkiem veidojot karjeru un strādājot jau vairāk nekā 30 gadus, ir ieguvusi apjomīgas  zināšanas un lielu darba pieredzi gan nevalstiskajā sektorā, gan publiskajā pārvaldē, kā arī privātajā sektorā, jo ir dibinājusi savu uzņēmumu. Inese ir eksperte labā pārvaldībā, e-lietās, finansēs, Eiropas projektos un fondos. Paralēli ir dalījusies ar pieredzi un zināšanām, dodoties ekspertes misijās uz Balkānu valstīm, tai skaitā palīdzējusi Kosovai veidot valsts pārvaldi. 5 gadus Inese ir strādājusi Publisko pakalpojumu regulēšanas komisijā par padomes locekli, līdz ar to labi pārzina visas regulējamās nozares.  Inese ir mērķtiecīga un aktīva un labi zina, ka ar darbu un iniciatīvu var daudz panākt.

Citi deputāti