Kurzeme
#13
Dzimšanas datums:
16.06.1981
Pārstāvētās 
nozares:
Ekonomika, nodokļi un budžets, uzņēmējdarbības vide, valsts pārvalde, transports un loģistika. sports, tūrisms, brīvais laiks
Saistītās 
nozares:
Veselības aprūpe, izglītība, transports un loģistika, enerģētika, vides politika, kultūra, zinātne un inovācija

Aigars Saušs

2016 - pašlaik:

Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultants Pārresoru koordinācijas centrā

2002 - pašlaik:

Valdes loceklis SIA “Risinājumu parks”

2014 - 2015:

Finanšu analītiķis AS “Latvenergo”

1998 - 2016:

Valdes loceklis SIA “INO”

Manas prioritātes ir ekonomika un uzņēmējdarbība, kas balstīta uz labu izglītību, zinātni un inovācijām. Vēlos veidot sabiedrību inteliģentu un veselīgu, tāpēc veicināšu kultūras, sporta, veselības aprūpes un lauksaimniecības attīstību.

Aigars ir Pārresoru koordinācijas centra kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultants, strādājis par finanšu analītiķi vidējā un lielā kapitālsabiedrībā būvniecības un enerģētikas nozarē, piedalījies kapitālsabiedrību budžeta veidošanas un uzraudzības procesos, naudas plūsmu plānošanas sistēmu izstrādē un sagatavošanā, kredītportfeļa vadībā un obligāciju emisijas procesos, vadījis nelielas būvniecības, projektēšanas un informācijas tehnoloģiju kapitālsabiedrības, dibinājis un organizējis sabiedrisko organizāciju darbu sporta jomā. 

Saņēmis Rīgas Domes zelta stipendiāta apbalvojumu un ieguvis bronzas medaļu pasaules matemātikas olimpiādē, vairākkārtējs Latvijas Republikas valsts matemātikas olimpiāžu laureāts. Ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un uzņēmējdarbībā Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga), turpina maģistrantūras studijas Latvijas Universitātē Ekonomikas fakultātē un ir piedalījies starptautiskā studentu apmaiņas programmā.