Latgale
#12
Dzimšanas datums:
24.03.1972
Pārstāvētās 
nozares:
Ekonomika, reģionālā politika, pašvaldību pārvalde, transports un loģistika, lauku un mežu attīstība, mediji
Saistītās 
nozares:
Tiesiskums un korupcijas mazināšana, demokrātija un pilsoniskā līdzdalība, uzņēmējdarbības vide, valsts pārvalde, vides politika, sports, tūrisms, brīvais laiks

Tālis Biezais

2016 - pašlaik:

VID Muitas pārvaldes E-muitas daļas E-muitas sistēmu uzturēšanas un pilnveidošanas nodaļa vecākais muitas eksperts

2013 - 2015:

Pašnodarbinātais Individuālais tūristu gids Spānijā un Francijā

2012 - 2013:

Astarta Media SLU Sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

2010 - 2012:

Adity de Lux SL Nekustamo īpašumu pārdošanas konsultants, restorāna menedžeris

2008 - 2010:

Activa Investment SL Nekustamo īpašumu pārdošanas konsultants Austrumeiropas nodaļā

2005 - 2007:

Activa Investment SL Nekustamo īpašumu pārdošanas konsultants kompānijas pārstāvniecībā Baltijas valstīs

Vēlos palīdzēt attīstīt ilgtspējīgu Latviju, lai tā būtu moderna, attīstīta Eiropas valsts vienotā Eiropas Savienībā. Vēlos rūpēties par Latvijas iedzīvotājiem, lai katrs ir vērtība veselības, izglītības, satiksmes u.c. valstij nozīmīgās jomās.

Tālis ir Valsts Ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes vecākais muitas eksperts, kas palīdz ikdienā nodrošināt Eiropas Savienības komersantiem  (t.sk. Latvijas) eksportu caur Latvijas Republiku, kā arī risināt problēmas, kas saistītas ar šo nozari. 3.atmodas laika vēsmas sajutis un  aktīvi atbalstījis pirms tās pirmsākumiem, jau mācoties pamatskolā,  pateicoties klases audzinātājam, vēsturniekam Odisejam Kostandam. 1991. gadā pabeidzis Rīgas 3.vidusskolu. 2006.gadā Baltijas Krievu Institūtā (tagad. Baltijas Starptautiskā Akadēmija) ir iegūts bakalaura grāds gan tirgzinībās, gan sabiedrisko attiecību vadībā. Studijas pabeigtas ar sarkano diplomu. Ilgus gadus strādājis Starptautisko  izstāžu rīkotājsabiedrībā. Bijis viens no tās dibinātājiem. Atrodoties emigrācijā Spānijā, strādājis nekustamo īpašumu un tūrisma jomā, apgūstot Rietumeiropas darba kultūru, sabiedriskās attiecības, kā arī pašu Rietumeiropas sadzīvi. 

Emigrācijā pavadītais laiks ir ļāvis nostiprināt savu dzīves moto: esi godīgs, netici zagļiem un atbildi par saviem darbiem! Tici rūpīgam darbam, tas noteikti atnesīs augļus un tici  tīrai sirdsapziņai, uzturi to tīru vienmēr! Bērnībā un jaunības gados aktīvi trenējies basketbolā, taču sirds veselības dēļ pametis aktīvo sportu un pārgājis uz latviešu tautas deju kolektīvu TDA "Teiksma".  Precējies, laimīgs divu mazu rakaru tēvs, - dēlam Ričardam un meitai Ievai, kuri dzimuši Spānijā, un šobrīd dzīvo, kopā ar visu ģimeni, Latvijā.