Rīga
#28
Dzimšanas datums:
27.01.1959
Pārstāvētās 
nozares:
Izglītība, demokrātija un pilsoniskā līdzdalība, kultūra
Saistītās 
nozares:
Sociālā politika, sports, tūrisms un brīvais laiks

Džordžs Ronnijs Steele

1999 - pašlaik:

Pašnodarbinātais, Angļu valodas privātskolotājs

pašlaik:

Daugavpils teātris, Aktieris

1999 :

Intersource Baltic Ltd, Ēku pārvaldīšanas direktors

1998:

Biznesa Augstskola “Turība”, Angļu valodas skolotājs, aizvietotājs

1998:

Nat Plus (tagadnē Biotēka), Biznesa un klientu apkalpošanas konsultants

1996 - 1997 :

SIA Lattelecom, Projektu vadītājs

1996:

Pašnodarbinātais, Angļu valodas privātskolotājs

1995 - 1996:

NTV-5 (šobrīd LNT), Angļu valodas vakara ziņu diktors

1995:

Basketbola amatieru klubs “EMF”, Galvenais treneris

1994 - 1995:

Valtera basketbola skola, Basketbola treneris

Kandidēju, jo vēlos, lai katra cilvēka balss tiktu sadzirdēta, lai mani bērni var teikt “Es lepojos, ka esmu latvietis”, lai katrs justos piederīgs neatkarīgi no dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģijas, vecuma, tautības vai ādas krāsas.

Džordžs jau 20 gadus ir aktīvs cilvēktiesību aizstāvis, lasījis lekcijas un prezentācijas gan Latvijā, gan starptautiskās konferencēs, piedalījies kā eksperts cilvēktiesību jautājumos. Bijis viens no organizācijas “Afrolat” dibinātājiem, kuras mērķis ir veicināt Āfrikas izcelsmes cilvēku integrāciju Latvijas sabiedrībā un veidot izpratni par Āfrikas kultūru un etniskās daudzveidības vērtību.

Džordžu vislabāk raksturo divi vārdi – pacietība un līdzjūtība. Gan savus basketbola, gan angļu valodas studentus Džordžs vienmēr ir spējis pacietīgi uzklausīt un ieklausīties viņos. Arī savus bērnus viņš ir audzinājis tā, lai tiem būtu gan spēcīga pašapziņa, gan cieņa pret apkārtējiem.

Kopš bērnības nodarbojies ar sportu un skatuves mākslu, viņam ir melnā josta Taekvondo. Jau 21 sezonu dzied korī “Gaudeamus”, kopā ar kori ierakstījis 6 mūzikas kompaktdiskus un kopīgi ieguvuši neskaitāmas balvas mūzikas festivālos un konkursos. Muzikālos projektos sadarbojies arī ar džeza saksofonistu Denisu Paškeviču un viņa trio. Bijis aktieris četrās izrādēs Latvijas teātros – Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Krievu drāmas teātrī, kā arī Daugavpils teātrī, kur joprojām spēlē izrādē, kas ieguvusi Spēlmaņu nakts balvas.