Rīga
#11
Dzimšanas datums:
29.07.1983
Pārstāvētās 
nozares:
Sociālā politika, demogrāfija
Saistītās 
nozares:
Izglītība, drošība

Elīna Klīve

2017 - pašlaik:

Projektu vadītāja Konrāda Adenauera fonda Ziemeļvalstu nodaļā

2011- pašlaik:

Ārštata tulkotāja izdevniecībā "Steinlein & Schwager". Darba valoda: vācu-latviešu.

2016 - 2017:

Pasniedzēja Gētes Institūtā Rīgā

2011:

Projekta "Dialogs ar Latviju" (ar Ingas Ābeles un Matiasa Knolla piedalīšanos) īstenošana ziemeļvalstu festivāla "Nordischer Klang 2011" ietvaros Greifsvaldē.

2009 - 2011:

Lektore (latviešu valoda un kultūra) Ernsta Morica Arnda Universitātē Greifsvaldē.

2009:

Projektu Vācijas Muzeju Savienības (Deutscher Museumsbund e.V.) īstenotajos projektos: "Izglītība – muzeju prioritāte" – Vācijas Muzeju Savienības ikgadējā konference, Starptautiskā muzeju diena, Vācijas Muzeju Savienības publikācijas.

2008 - 2009:

Ārštata projektu vadītāja latviešu reklāmas aģentūrā MOOZ GmbH Berlīnē (Projekts “Essentia Baltica” – Vācijas un Baltijas kultūras gads 2008). Tulkošanas darbi vācu-latviešu un latviešu-vācu valodās.

2006 - 2009:

Asistente LU Moderno valodu fakultātes Ģermānistikas nodaļas un Baltijas Ģermānistikas centra veidotajā zinātniskajā projektā "Vācu kultūra kontaktu un kontrastu situācijā: identitāšu veidošanās aspekti valodā un literatūrā Baltijas reģionā".

Es vēlos, lai mani bērni varētu dzīvot atvērtā, atbildīgā un taisnīgā sabiedrībā, cilvēkiem draudzīgā vidē, iegūt izcilu izglītību, realizēt sevi un justies droši. Šie ir ilgtermiņa mērķi, ko vairs nedrīkst atlikt.

Elīna strādā starptautiskā politiskā fondā par projektu vadītāju, ikdienā sadarbojoties ar vācu un Baltijas jūras reģiona politiķiem, domnīcām un ekspertiem. Kustībā Par! darbojas kopš dibināšanas un tic, ka apvienības Attīstībai/Par! pārstāvētās vērtības, idejas un mērķi nesīs pozitīvas pārmaiņas Latvijā.