Rīga
#31
Dzimšanas datums:
15.01.1989
Pārstāvētās 
nozares:
Veselības aprūpe, zinātne un inovācija
Saistītās 
nozares:
Izglītība, sociālā politika, demogrāfija

Ieva Feldmane-Volmslija

2017 - pašlaik:

Pašnodarbināta IT nozarē - IT biznesa atbalsts, klientu apkalpošana e-vidē, satura veidošana blogiem, IT projektu vadība

2014 - 2018:

Creative.gs, Rīga, konsultante, uzturspeciāliste, produkta vadītāja

2014:

Latvijas Zinātņu Akadēmija, zinātniskā un administrācijas asistente

2014:

“Esi aktīvs šovasar”, Londona (Stay Active this summer), zinātniskā pētījuma pārraudzība

2013:

PHN Research Ltd , Londona, pētniecības asistente

Pienācis laiks atvadīties no postpadomju kultūras un politikas, oligarhu ietekmes. Latvijai nepieciešama pierādījumos sakņota, godīga politika, netaisnību novēršana. To ieviesīsim mēs, kas auguši neatkarīgajā Latvijā un guvuši starptautisku pieredzi.

Ieva ar izciliem panākumiem ir ieguvusi bakalaura grādu Londonā, Vestminsteras Universitātē, uzturzinātnes specialitātē. Pēc atgriešanās Latvijā strādājusi par uztura speciālisti, pilnveidojusi veselīgas  notievēšanas programmu, sniegusi atbalstu klientiem. Ieva ikdienā atbalsta IT uzņēmumus, interneta vietnes, veido to saturu un vada projektus. Kļūšana par mammu Ievu motivēja izveidot Pierādījumos balstītas bērnu audzināšanas forumu un nodarboties ar zinātnes komunikāciju. Viņa sāka arī aktīvi darboties Skeptiskajā biedrībā, kur organizē izglītojošus pasākumus SkeptiCafe, diskusijas, popularizē  zinātni un kritisko domāšanu. Ieva ir radoša personība -  viņa absolvējusi P. Jurjāna mūzikas skolu, viņai brīvajā laikā patīk dziedāt, dejot, zīmēt. Ieva ir nodarbojusies ar grafikas dizainu, bijusi rasētāja un fotogrāfe. Ieva brīvi pārvalda angļu valodu, labi saprotas arī vāciski, prieka pēc apguvusi pamatlīmenī arī citas valodas.