Rīga
#36
Dzimšanas datums:
04.12.1990
Pārstāvētās 
nozares:
Veselības aprūpe, ekonomika, zinātne un inovācija
Saistītās 
nozares:
Demokrātija un pilsoniskā līdzdalība, sociālā politika

Kristaps Krafte

2017 - pašlaik:

Zinātniskais pētījuma vadītājs. Insulta ārstēšanas ceļa organizēšana Bispebjerg slimnīcā Kopenhāgenā un Stradiņa slimnīcā Rīgā.

2017 - pašlaik:

Veselības aprūpes studiju padomes valdes prieksēdētāja vietnieks; Kredītpunktu pārneses un sūdzību izskatīšanas komitejas biedrs, Kopenhāgenas biznesa skola

2017:

Tirgus analīzes darba grupas vadītājs "Jauna produkta ieviešana Spānijas tirgū". Cook Medical

2014 - 2015:

Sadarbības koordinators (Liaison Officer) Latvijas prezidentūra Eiropas savienības Padomē

2012 - 2013:

Angļu valodas skolotājs Pekinas 2. Eksperimentālā vidusskola, "New Frontiers" bērnudārzs

Es kandidēju, jo redzu Latvijā potenciālu. Ilgāku laiku dzīvojot ārzemēs, esmu noilgojies pielikt savu roku Latvijas attīstībā, jo īpaši veselības aprūpes un sociālās vienlīdzības jomā.

Kristaps strādā ar veselības aprūpes inovāciju projektiem Latvijā un Dānijā, ieguvis maģistra grādu Veselības Aprūpes Inovācijās Kopenhāgenas Biznesa skolā un papildinājis savas zināšanas vienā no labākajās sabiedrības veselības organizācijas programmām pasaulē Erasmus  universitātē Roterdamā. Kristaps ir dziedājis no dzimšanas un pēdējos 4 gadus ir dziedājis Kopenhāgenas Latviešu korī. Kristaps nodarbojas arī  ar pludmales volejbolu un kalnu slēpošanu. Uzskata, ka Latvija ir pelnījusi jaunas paaudzes politiķus un valstsvīrus ar augstām demokrātijas, godīguma un sabiedrības vienlīdzības vērtībām.