Vidzeme
#14
Dzimšanas datums:
16.09.1988
Pārstāvētās 
nozares:
Valsts pārvalde, pašvaldību pārvalde, kultūra
Saistītās 
nozares:
Demokrātija un pilsoniskā līdzdalība, sociālā politika

Agnese Strautiņa

2018 - pašlaik:

Komercdarbības speciāliste, VAS „Latvijas dzelzceļš”

2016 - 2017 :

Nekustamo īpašumu vērtētāja, SIA „Arco Real Estate,” vērtēšanas nodaļa

2013 - 2018:

Nekustamā īpašuma darījumu speciāliste, VAS ”Valsts nekustamie īpašumi,” Nekustamā īpašuma izvērtēšanas un realizācijas daļa.

2011 - 2013:

Nomas objektu klientu konsultante, SIA „Arco Real Estate,” komercnodaļa

Kandidēju, jo es ticu šai valstij. Tāpat kā zināšanas un profesionalitāti - katram sevī vajag audzēt drosmi un azartu iet un darīt, iestājoties par modernu un demokrātiski kulturālā inteliģencē balstītu Latviju ar varošiem tās iedzīvotājiem.

Agnese ieguvusi profesionālo maģistra grādu materiālu dizainā un tehnoloģijā, Rīgas Tehniskajā universitātē. Ikdienā strādā kā nekustamo īpašumu komercdarbības speciāliste. Ir darbojusies kā projektu vadītāja, nekustamo īpašumu vērtētāja, kā arī piedalījusies nekustamo īpašumu attīstības projektos un izstrādē. Padziļināti interesējas par arhitektūru, pilsētbūvniecību un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu – veidojot rakstus un pētījumus par attiecīgajām tēmām.  

Agnese ir cilvēks, kurš uzskata, ka savas personības, tāpat kā profesionālajā attīstībā, būtiskākā ir vēlme apgūt  ko jaunu un neapstāties pie sasniegtā. Saka, ka, lai kur atrastos, uzliekot Emīla Dārziņa “Melanholisko valsi”, allaž šķiet, ka ir Latvijas vasarā.