Zemgale
#16
Dzimšanas datums:
17.10.1990
Pārstāvētās 
nozares:
Uzņēmējdarbības vide
Saistītās 
nozares:
Nodokļi un budžets, transports un loģistika, sports, tūrisms, brīvais laiks

Egīls Zeps

2015 - pašlaik:

SIA "Zip-Pro" Vadītājs/Valdes loceklis

2015 - 2017 :

SIA "Media Control"/SIA "Business Process Outsourcing" (Uzņēmumu grupa) Administratīvais direktors/Izpilddirektora vietnieks

2013 - 2018:

SIA “VA Holding” Izpilddirektors

2014 - 2016:

SIA “EZ Group” Valdes loceklis

2009 - 2013:

SIA “RDR Metālkostrukcijas” Valdes priekšsēdētāja asistents

Es iestāšos par taisnīgu un vienlīdzīgu attieksmi pret visu Latvijas sabiedrību. Esmu pārliecināts, ka Latvija var būt attīstīta, konkurētspējīga valsts un tās sabiedrība - pārtikusi. Mans mērķis ir to panākt, sakārtojot uzņēmējdarbības vidi Latvijā.

Egīls Zeps ir uzņēmējs, kura uzņēmums veiksmīgi attīstās metālapstrādes jomā. Egīls Zeps ir ieguvis profesionālo augstāko izglītību Banku augstskolā, bakalaura studiju programmā „Uzņēmējdarbības vadība". Viņš ir dzimis un audzis Jēkabpilī un arī šobrīd savu profesionālo darbību attīsta tieši šajā reģionā. Egīls Zeps ir politiskās partijas “Latvijas Attīstībai” biedrs un startē 13. Saeimas vēlēšanās no politiskās  apvienības “Attīstībai / Par!” Zemgales reģiona ar 16. kārtas numuru. Viņš iestājas par atklātu, godīgu un taisnīgu politiku. Netic agresīviem solījumiem un uzskata, ka Latvija varbūt attīstīta, konkurētspējīga un moderna valsts, kurā dzīvo pārtikuši un laimīgi cilvēki, tas ir panākams ar neatlaidīgu darbu, soli pa solim, bet ar konkrēti nospraustu mērķi.