“Attīstībai/Par!” atklāj reģionālo kampaņu

07.08.2018

Trešdien, 8. augustā, apvienība “Attīstībai / Par!” (AP!)  uzsāks 13. Saeimas priekšvēlēšanu kampaņas reģionālo tūri. Tās ievaros  AP! apmeklēs visus Latvijas reģionus, lai tiktos ar iedzīvotājiem,  uzklausītu aktuālos jautājumus, apspriestu apvienības programmu un  aicinātu 6. oktobrī piedalīties vēlēšanās. 

Rīt noplkst. 15.30 līdz 18.30 Jēkabpils tautas nama iekšpagalmā  zemgalieši aicināti novērtēt tēlnieka Aigara Bikšes gatavotu jēra gaļas  zupu, savukārt no plkst. 19.00 līdz 20.30 tautas namā notiks tikšanās ar  AP! Ministru prezidenta amata kandidātu Arti Pabriku, Zemgales vēlēšanu  apgabala līderi Ilzi Viņķeli, kā arī pārējiem šā reģiona apvienības  kandidātiem. Pēc tikšanās notiks grupas “Galaktika” koncerts.

Ilze Viņķele: “Valdošā koalīcija cilvēkus ir  padarījusi dusmīgus. Nav pieejama veselības aprūpe, izglītības sistēma  nav sakārtota. Ir daudz netaisnību. Cilvēki ir izmisuši, un viņiem ir  tiesības paust šo izmisumu. Sabiedrība tiek mobilizēta ar vienkāršotiem,  populistiskiem saukļiem, vara ir augstprātīga, bet rezultāts var būt  bīstams mūsu demokrātijai un brīvībai.

Mēs dosimies tūrē kopā ar grupu “Galaktika”, lai sarunātos ar  cilvēkiem, kuri citkārt uz tikšanos ar politiķiem nenāktu. Mēs uzskatām,  ka Latvijas reģionos reformas cilvēkiem nepieciešamas ne mazāk kā  Rīgā.”

Savukārt Rēzeknes novada Mākoņkalna pagasta “Bondaros” AP! rīt atklās  arī īpašu Latgales kampaņu, kuras ietvaros divu mēnešu laikā Latgales  apgabala līderis Mārtiņš Bondars, piedaloties pārējiem šā saraksta  kandidātiem, iecerējis apmeklēt visu Latgali, uzrunāt un uzklausīt  maksimāli daudz iedzīvotāju.

Mārtiņš Bondars: “ZZS un “Saskaņas” koalīcīja  Latgalē ir valdījusi pārāk ilgu laiku. Visszemākais teritorijas  attīstības līmenis, visaugstākais bezdarba līmenis, viszemākais  investīciju līmenis – mantojums ir skarbs. Ko dara pārējie? Viņi, kāršu  terminoloģijā runājot, “atmetas” – neiegulda resursus, lai uzvarētu  vēlēšanās. Mēs nevienu neatstāsim novārtā. Es nevaru iedomāties Latvijas  valstiskumu bez Latgales. Mēs cīnīsimies par Latgali, lai Latgalē  varētu iestāties citi laiki un izbeigtos ZZS un “Saskaņas” koalīcija!”

8. augustā M.Bondars būs sastopams Rāznas ezera apkārtnes ciematos.

9. augustā Bondars apmeklēs Balvus, kur plkst. 19 Balvu muižā notiks  arī tikšanās ar AP! Ministru prezidenta amata kandidātu A. Pabriku,  apvienības Latgales saraksta kandidātiem, un grupas “Galaktika”  koncerts.

Bondara Latgales tūrei un AP! reģionālajiem braucieniem aicinām sekot līdzi apvienības sociālajos tīklos.