AP!/PRO savu vēlēšanu sarakstu prezentēs gājējiem atvēlētajā Ģertrūdes ielā

03.03.2020

Apvienības “Attīstībai/Par!” un partijas “PROGRESĪVIE” (AP!/PRO) Rīgas domes vēlēšanu apvienības pārstāvji ar kopīgā saraksta kandidātiem vēlētājus iepazīstinās sestdien, 7. martā, pulksten 13.00. Vēlēšanu saraksta atklāšana notiks Ģertrūdes ielā, kas šajā dienā būs slēgta auto satiksmei un atvēlēta kājāmgājējiem.

AP!/PRO Rīgas domes vēlēšanās pieteiks dažādu jomu profesionāļu komandu un viņu idejas par to, kā restartēt Rīgu un atvērt to cilvēkiem. Paredzētas vēlēšanu apvienības Rīgas mēra amata kandidāta Mārtiņa Staķa un citu saraksta līderu uzrunas.

AP!/PRO ar savu vēlēšanu sarakstu un rīcības plānu Rīgai vēlētājus un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus iepazīstinās Ģertrūdes ielas 44A pagalmā. Pulcēšanās sāksies pulksten 12.30, kad gaidāms muzikāls pārsteigums, bet oficiālās pasākuma daļas sākums paredzēts pulksten 13.00.

Kā ziņots, “Attīstībai/Par!” un “PROGRESĪVIE” 18. februārī paziņoja par kopīgu startu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, šādi apvienojot moderni eiropeiskos spēkus Latvijas galvaspilsētā. Vēlāk par pievienošanos vēlēšanu apvienībai paziņoja arī vairāki Rīgas apkaimju biedrību līderi.