"Attīstībai/Par!” piesaka sevi kā vienīgo alternatīvu esošajai valdības koalīcijai

26.04.2018

Šodien, 26.aprīlī, K.K. fon Stricka villā apvienība “Attīstībai/Par!”, piesakot sevi kā vienīgo reālo alternatīvu esošajai valdības koalīcijai, ar mērķi politikā iesaistīt jaunus cilvēkus, lai nodrošinātu Latvijas kā modernas un liberālas valsts izaugsmi, atkāja savu 13.Saeimas priekšvēlēšanu kampaņu.

“Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts: "Latvijas galvenā problēma ir vecās paaudzes politķi, un šīs Saeimas vēlēšanas būs izšķiršanās starp stagnāciju, ko viņi piedāvā, vai pārmaiņām. Ja cilvēki vēlas, lai Latvija būtu moderna valsts, kas rūpējas par saviem iedzīvotājiem, cenšas būt taisnīgāka dažādās dzīves jomās - sākot ar tiesiskumu un beidzot ar visiem pieejamu veselības aprūpi un starptautiski konkurētspējīgu izglītību, ir jābalso par mūsu partiju apvienību."

“Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce: “Mums ir skaidrs piedāvājums Latvijas nākotnei turpmākajiem vismaz četriem gadiem, lai cilvēki šeit gribētu dzīvot un justos labi. Veselība un izglītība būs prioritātes. Ja cilvēki nesaņems kvalitatīvu veselības aprūpi un konkurētspējīgu izglītību, viņi agri vai vēlu dosies prom. Ar visām ģimenēm, pavisam. Mums ir laba komanda, kas tic vienai idejai - mēs gribam redzēt Latviju kā modernu, eiropeisku un liberālu valsti. Es ticu Latvijas iedzīvotājiem un viņu izvēlei doties uz priekšu, nevis atpakaļ.”

Partijas “Izaugsme” vadītājs Andris Skride: "Mums būs jāmaina vērtību sistēma. Arī vēlēšanu vērtību sistēma - piedāvājot balsot par cilvēkiem, kuri kritiski domā, nevis akli tic."

“Attīstībai/Par priekšvēlēšanu kampaņas pirmajā posmā iecerēts sabiedrību iepazīstināt ar apvienības cilvēkiem un idejām, aicināt līdzīgi domājošos iesaistīties politikā.

Klips būs pieejams arī apvienības mājaslapā www.attistibaipar.lv.

Politisko partiju apvienībā “Attīstībai/Par!” ar mērķi veidot modernu un taisnīgu Latviju vienotā Eiropā vienojušās partijas “Kustība "Par!”, “Latvijas attīstībai” un “Izaugsme".