“Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijai pievienojas Viesturs Liepkalns

08.06.2021

Šodien “Attīstībai/Par!” (AP!) Saeimas frakcijai pievienojās deputāts Viesturs Liepkalns, kas līdz šim aktīvi darbojies gan partiju apvienībā AP! un partijā “Latvijas Attīstībai”, gan ar būvniecību un energoefektivitāti saistītās jomās.

“Darbā Saeimā mani primāri interesē ar uzņēmējdarbības vidi un tautsaimniecību saistīti jautājumi. Izmantojot praksē gūto pieredzi, plānoju strādāt ar pie būvniecības nozares likumdošanas sakārtošanas un ar energoefektivitāti saistīto normatīvo aktu regulējumiem. Pievērsīšos arī mazo un vidējo uzņēmumu atbalsta un attīstības jautājumiem, kas ir ļoti nozīmīgi mūsu valsts tautsaimniecības kopainā,” par saviem plānotajiem darbiem Saeimā stāsta Viesturs Liepkalns.

“No līdzšinējās kopīgās darba pieredzes gan partiju apvienībā “Attīstībai/Par!”, kur Viesturs darbojās valdes sastāvā, gan partijā “Latvijas Attīstībai”, kur ieņēma vadošus amatus, pazīstu mūsu jauno kolēģi Saeimā kā gudru un izlēmīgu cilvēku. Esmu pārliecināts, ka viņš ar savu līdzšinējo pieredzi politikā un uzņēmējdarbības sfērā lieliski papildinās mūsu frakcijas komandu, plecu pie pleca strādājot modernai un taisnīgai Latvijai”, saka frakcijas AP! vadītājs Juris Pūce.

Viesturs Liepkalns bijis valdes loceklis partiju apvienībā “Attīstībai/Par!”, ģenerālsekretārs un valdes loceklis partijā “Latvijas attīstībai”. Vairākus gadus nodarbojies ar uzņēmējdarbību būvniecības nozarē, vadījis projektus Vides investīciju fondā, kā arī sniedzis konsultācijas privātajam un publiskajam sektoram par Eiropas Savienības fondu projektu īstenošanu energoefektivitātes uzlabošanai.