“Attīstībai/Par!” Saeimas frakciju vadīs Juris Pūce

07.06.2021

Šodien partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP!) Saeimas frakcijas sēdē deputāti vienojās par izmaiņām tās vadībā.  Saskaņā ar deputātu lēmumu, par apvienības frakcijas priekšsēdētāju kļūst Juris Pūce, savukārt Vita Tērauda iecelta par priekšsēdētāja  biedru. Arī Andris Skride turpinās pildīt priekšsēdētāja biedra amata pienākumus, tā veidojot sabalansētu partiju pārstāvniecību apvienības Saeimas frakcijas vadībā.

Juris Pūce: “Mūsu frakcija ir un paliek konstruktīvs, uz sadarbību un rezultātiem orientēts koalīcijas partneris. Turpināsim strādāt, lai kopīgiem spēkiem efektīvi pārvarētu Covid-19 radīto krīzi, stabilizētu ekonomiku un atgrieztos normālā dzīvē“.

Līdz šim AP! Saeimas frakcijas vadītāja bija Marija Golubeva, kas pagājušajā nedēļā tika apstiprināta iekšlietu ministres amatā un noliks savu deputātu mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku.

Saeimā Juris Pūce vada Administratīvi teritoriālās reformas komisiju, darbojas arī Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā un Eiropas lietu komisijā. Bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, VARAM ministrs un partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs. Jurim ir plaša pieredze un zināšanas ekonomikā, Latvijas Universitātē studentiem pasniedz stratēģisko vadību.