"Attīstībai/Par!" veselības ministra darbam virza Danielu Pavļutu

07.01.2021

Partiju apvienības "Attīstībai/Par!" Saeimas frakcija veselības ministra darbam virza apvienības līdzpriekšsēdētāju, Saeimas frakcijas vadītāju Danielu Pavļutu. "Attīstībai/Par!" līdzpriekšsēdētāji Daniels Pavļuts un Ivars Ijabs šodien tiksies ar Ministru prezidentu, lai vienotos par apvienības turpmāko sadarbību valdībā.


Daniels Pavļuts: "Pandēmiju uzvarēt mēs varam kopā. Valstij šis ir grūts un izšķirošs brīdis. Iziet no krīzes stiprākiem mums ļaus tikai atbildīga rīcība. Pirms paliks labāk, droši vien būs vēl grūtāk, bet mēs tiksim galā! Ceru uz koalīcijas partneru atbalstu un iespējami drīzu darba sākšanu." 

Daniela Pavļuta būtiskākā prioritāte veselības ministra darbā būs panākt visas valdības atbalstu un visas sabiedrības līdzdalību vakcinācijas īstenošanā. Daniels Pavļuts tuvākajā laikā tiksies ar Valsts prezidentu, sociālajiem partneriem un mediķu organizācijām, lai apstiprinātu nemainīgu veselības politikas kursu un turpinātu kopīgu darbu.

“Attīstībai/Par!” turpinās kā vienota frakcija būt lietišķs, prognozējams un konstruktīvs partneris valdībā. Strādāsim valdībā, lai turpinātu reformas un lēmumi pandēmijas uzveikšanai balstītos zinātnē un veselības lietpratēju viedoklī, nevis politiskajā konjunktūrā.

Ivars Ijabs, partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs (p.i.): "Šajā situācijā, kad Veselības ministrija ir viens no galvenajiem partneriem cīņā ar Covid-19, nav pieļaujams, ka tā paliek bez sava vadītāja uz vairākām dienām vai pat nedēļām. Daniela Pavļuta politiskā un ministra darba pieredze ļaus pārņemt darbus un pēc iespējas ātrāk sākt pildīt uzticētos pienākumus." 

Andris Skride, partijas “Izaugsme” valdes priekšsēdētājs: "Daniels Pavļuts turpinās balstīt Veselības ministrijas darbu ekspertu izsvērtos lēmumos. Ieklausīšanās speciālistos un vakcinācija būs izšķiroša, lai mēs atgrieztos pie ierastā dzīves ritma."

Daniels Pavļuts ir Kustības “Par!” vadītājs, partiju apvienības “Attīstībai/Par!’’ līdzpriekšsēdētājs un Saeimas frakcijas vadītājs. Starptautisks vadzinību konsultants un pasniedzējs, ieguvis maģistra grādu sabiedrības vadībā Hārvarda universitātē. Bijis ekonomikas ministrs, Kultūras ministrijas valsts sekretārs, ieņēmis vadošus amatus AS “Swedbank”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, Latvijas Jaunuzņēmumu asociācijā.

Ieva Ābele, Saeima