Ēnu dienā "Attīstībai / Par!" aicina ciemos dažādus jauniešus no dažādām skolām

30.01.2020

Trešdien, 12. februārī visā Latvijā notiek Ēnu diena, un "Attīstībai / Par!" aicina jebkura vecuma jauniešus ēnot kādu no mūsu 13 deputātiem. Mūsu deputāti ir ļoti dažādi, un gaidām ciemos tikpat dažādus jauniešus. Lai vai kādas būtu Tavas sekmes, mācību iestāde, atrašanās vieta Latvijā vai intereses, mēs priecāsimies Tevi satikt un izrādīt Saeimu!

Pieteikšanās

Lai pieteiktos, jānosūta motivācijas vēstule un aizpildīta pieteikuma forma līdz 5. februārim uz pasakumi@saeima.lv.

Lejupielādē Pieteikšanās formu šeit: Motivacija_pieteikums.doc

Spied šeit, lai aplūkotu katra AP! deputāta CV un īsu motivāciju, kāpēc viņš / viņa ir izvēlējies strādāt Saeimā.

Pēc pieteikuma reģistrēšanas Tu savā e-pastā saņemsi informāciju par to, kā rīkoties tālāk.

Tev ne par ko nav jāuztraucas – vienkārši piesakies, un par pārējo parūpēsimies mēs.


Programma

Ēnu programmā ir Saeimas ieplānotās aktivitātes, kurās ietilpst Saeimas komisiju sēžu apmeklēšana, pasēdēšana galvenajā Saeimas sēžu zālē, kopīga fotografēšanās ar visām ēnām un foto stūris. Skolēni arī varēs vairāk uzzināt par aprīlī plānoto 10. Jauniešu Saeimu un parlamenta skolu programmu "Iepazīsti Saeimu!".

Lai diena būtu interesanta, ne pārāk grūta, bet tomēr vērtīga, mēs, "Attīstībai / Par!" esam ieplānojuši īsu ekskursiju pa Saeimas ēku, viktorīnas un atpūtas brīžus ar picām un dzērieniem!

Izmanto šo iespēju, lai redzētu, kā norit darbs Saeimā, un pavadītu vērtīgu dienu kopā ar deputātiem!

Papildus informācija

  Pasākuma laikā gan Saeima, gan "Attīstībai / Par!" fotografēs un filmēs. Spied šeit, lai uzzināt sīkāk, kādas ir Tavas tiesības attiecībā uz Tava attēla izmantošanu. Ja Tu īpašu iemeslu dēļ nevēlies, lai Tavi dati tiktu izmantoti, tad lūdzam mūs informēt par to pieteikuma formā.

Lai Saeimā būtu patīkami uzturēties, ir kārtības noteikumi – mēs visi jau ikdienā tos ievērojam, tomēr vērts pārlasīt.  Spied šeit un uzzini, kādi tie ir!

Ja rodas jautājumi, zvani Saeimai uz 67087321 vai raksti pasakumi@saeima.lv. Tu vari arī rakstīt "Attīstībai / Par!" Ēnu dienas koordinatorei Laurai Rigertei uz laura.rigerte@saeima.lv.

"Attīstībai / Par!" ir atvērts un moderns politiskais spēks, un mēs gribam Tev parādīt, ka darbs Saeimā ir aizraujošs. Uz tikšanos!