“Attīstībai/Par!” Saeimas frakcijai pievienojas Gatis Zamurs

14.01.2021

Šodien “Attīstībai/Par!” (AP!) Saeimas frakcijai pievienojies Gatis Zamurs, lai starptautiskajā izglītībā iegūtās zināšanas un uzņēmējdarbībā ieguldītu uzkrātās prasmes ieguldītu modernākas un taisnīgākas Latvijas veidošanā ar darbu parlamentā.

Laikā, kad atpakaļrāpojošo ideju nesēji mums mēģina uzpiest pareizu izpratni par to, kas ir ģimene, un, kas visnoziedzīgāk - to, kas tā nav, ir svarīgi iestāties par mūsu brīvību lemt pašiem pār savu dzīvi un būt cienītiem un aizsargātiem. Esmu gatavs pielikt visas pūles, lai mēs arī turpmāk būtu brīvi. "Brīvs cilvēks var visu. Pieraksti, tā ir definīcija – brīvs cilvēks var visu", kā rakstīja zināms pasaules mūzikas dīdžejs,” saka Gatis Zamurs.

“Priecājamies, ka Gatis ir pievienojies “Attīstībai/Par!” Saeimas komandai, lai kopā cīnītos par modernu un taisnīgu Latviju. Viņa zināšanas un pieredze uzņēmējdarbībā, kā arī prasmes teicami argumentēt un komunicēt ar sabiedrību ir augstu novērtētas,” saka AP! frakcijas vadītāja Marija Golubeva.

Lēmumu, kurās parlamenta komisijās Gatis Zamurs strādās, Saeima pieņems jau tuvākajā laikā.

Gatis Zamurs ir ieguvis starptautisko MBA grādu biznesa vadībā. Jau desmit gadus vada Latvijas Koka būvniecības klasteri. Kopš 2018. gada ir Rīgas Tehniskās universitātes pasniedzējs. Starptautiskā izglītība un darba pieredze nekad nav vilinājusi doties prom no Latvijas, bet tieši otrādi, palikt šeit un ar savām zināšanām un pieredzi veidot labāku Latviju. 

Gatis Zamurs "Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas deputāta amatā nomaina Danielu Pavļutu, kurš nolicis mandātu uz veselības ministra amata pildīšanas laiku.