Pašvaldību reformas apspriešana ar novadu deputātiem tuvojas noslēgumam

23.07.2019

Rīgā, 2019. gada 23.jūlijā – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji un ministrs Juris Pūce (AP!) šonedēļ dosies sešās reģionālajās darba vizītēs - uz Ventspili, Kuldīgu, Saldu, Limbažiem, Ādažiem un Valku, lai oficiālajās konsultācijās ar pašvaldību deputātiem apspriestu vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.

Konsultācijas Ventspilī

Ministrs ar Ventspils pilsētas un Ventspils novada deputātiem par ministrijas un ekspertu izstrādāto administratīvā iedalījuma modeli diskutēs šā gada 23.jūlijā plks.15:00 Ventspils muzeja ēkā. 

Kuldīgā un Saldū

Savukārt 24.jūlijā reforma tiks apspriesta divos administratīvajos centros – Kuldīgā un Saldū. Kuldīgā tikšanās norisināsies plkst. 11:00 novada domē, piedaloties Alsungas, Kuldīgas, Skrundas novada deputātiem. Saldū plkst.16:00 jauniešu centrā “Šķūnis” - ar Brocēnu un Saldus novada deputātiem.

Limbažos un Ādažos

25.jūlijā oficiālās konsultācijas turpināsies Limbažos, plkst. 10:00 novada domes ēkā ar Alojas, Limbažu, Salacgrīvas deputātiem, un Ādažos, plkst. 15:00 novada domes ēkā, diskutējot ar Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Saulkrastu un Sējas iedzīvotāju pārstāvjiem.

Valkā

Konsultācijas par reformu šonedēļ noslēgsies Valkā, tiekoties ar Naukšēnu, Rūjienas, Strenču, Valkas novada deputātiem plkst. 11:00 novada domē.

Kopumā šonedēļ būs notikušas tikšanās ar 19 novadu un pilsētu deputātiem. Līdz šim ir VARAM ir tikusies ar 76 no 114 novadu un pilsētu pašvaldību deputātiem 19 administratīvajos centros. Ar nākamās nedēļas beigām noslēgsies sabiedriskās apspriešanas ietvaros rīkotās konsultācijas ar vietējās varas pārstāvjiem.