Pūce tiksies ar Jaunpils iedzīvotājiem

14.08.2019

Rīgā, 2019.gada 14.augustā – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), lai informētu iedzīvotājus par pašvaldību reformu, šonedēļ rīko tikšanos Jaunpilī.

Ministra Jura Pūces (AP!) tikšanās ar iedzīvotājiem Jaunpilī norisināsies ceturtdien, 15.augustā, Jaunpils pils lielajā zālē plkst. 16:00. Sapulces sākumā ministrs informēs klātesošos par valdības īstenotās reformas mērķiem un sabiedrības ieguvumiem no tās, pēc tam sekos diskusiju un jautājumu sadaļa, kur klausītājiem būs iespēja klātienē noskaidrot atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par reformu.

Pasākumu būs iespējams vērot tiešraidē sociālo tīklu vietnē Facebook VARAMLatvija un Latvijas Avīze profilos, kā arī būs pieejams video ieraksts VARAM mājaslapā.

Šī jau būs otrā tikšanās ar iedzīvotājiem reformas ietvaros. Pirmais sabiedrības informēšanas pasākums notika pagājušajā nedēļā Apē, to apmeklēja aptuveni 80 interesenti. Iedzīvotāji uzdeva jautājumus par to, kā turpmāk tiks nodrošināti pašvaldības pakalpojumi, vai ir veikti administratīvo izmaksu un ieguvumu aprēķins, izteica viedokļus par sociālekonomisko situāciju Latvijā.

Nākamās tikšanās septembrī Neretā un Kārsavā

Nākamās tikšanās ar iedzīvotājiem plānotas 4.septembrī Neretā un 18.septembrī Kārsavā, bet kopumā tās norisināsies līdz nākamā gada maijam. Aicinām sekot līdzi informācijai ministrijas mājaslapas sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”.