VARAM: Šonedēļ noslēgsies pašvaldību reformas apspriešana ar novadu deputātiem

01.08.2019

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvji un ministrs Juris Pūce (AP!) šonedēļ ar darba vizītēm – Liepājā, Salaspilī, Ķekavā, Krāslavā un Daugavpilī, noslēdz konsultācijas ar pašvaldībām par administratīvi teritoriālo reformu.

Ministrs ar Liepājas pilsētas un Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novada deputātiem par ministrijas un ekspertu izstrādāto administratīvā iedalījuma modeli diskutēs šodien 29.jūlijā plks.15:00 Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”.

Konsultācijas Salaspilī, Ķekavā, Krāslavā un Daugavpilī

Savukārt 31.jūlijā reforma tiks apspriesta divos administratīvajos centros – Salaspilī un Ķekavā. Salaspilī tikšanās norisināsies plkst. 10:00 Salaspils kultūras namā “Rīgava”, piedaloties Ropažu, Salaspils un Stopiņu novada deputātiem. Ķekavā plkst.15:00 Ķekavas kultūras namā - ar Baldones un Ķekavas novada deputātiem.

1.augustā oficiālās konsultācijas turpināsies Krāslavā, plkst. 15:00 novada domes ēkā ar Krāslavas un Dagdas deputātiem.

Konsultācijās par novadu reformu noslēgsies 2.augustā Daugavpilī, tiekoties ar Daugavpils pilsētas, Daugavpils novada un Ilūkstes novada deputātiem plkst. 10:00 pilsētas domē.

Jautājumiem par novadu reformu

🗣 Ministrs J. Pūce oficiālo konsultāciju ietvaros būs ticies ar visu 114 novadu un pilsētu pašvaldību, kuru administratīvo iedalījumu reforma skar, deputātiem, bet jau tuvākajā laikā tiks uzsāktas tikšanās ar iedzīvotājiem. 

🖥 Par jaunākajām aktualitātēm arī aicinām sekot līdzi VARAM mājaslapā, sadaļā “Administratīvi teritoriālā reforma”.

☎️ Jautājumu gadījumā, aicinām iedzīvotājiem zvanīt uz ministrijas izveidoto zvanu centru (68806999), kur iespējams noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.